E djegin flamurin e PDK-së
Persona të ndryshëm kanë nisurdjegin flamurin e Partisë Demokratike të Kosovës dhe fotot kanë nisur ti shpërndajnë nëpër rrjete sociale.

Ky reagim ka ardhur, pasi të rinj të PDK-së dogjën "flamurin" e ISIS, një flamur që keqpërdoret nga kjo organizatë, por se në të ka simbole të shenjta të islamit, transmeton Zëri.

Iniciativa e ndërmarrë mban emrin "#KundërPDK-së" dhe digjen flamuj të partisë së Thaçit në shenjë "hakmarrje". /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori