E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM)

Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare.

Ajo tha se i ka dhënë fund një lidhje të gjatë dhe nuk ka ndërmend të kthejë kokën pas.

Iva Aliko tregoi se arsyeja e ndarjes ishte xhelozia e të dashurit.

Iva Aliko: "Për momentin jam vetë. Kam rreth një muaj që jam single. I kam dhënë fund një lidhje të gjatë. Nuk po e vuaj, jo. Nuk rikthehem pas asnjëherë. Vetëm nëse dikush rikthehet tek unë. Filloi duke u shtuar xhelozia, dashuria, të gjitha bashkë edhe mbaroi.

Nuk e doja sa më donte. Unë jam tip që më pëlqen liria, pavarësia. Thjesht dua të bëj me kokën time kaq. Dashuria më e fortë ishte kjo që lash pas. Ishte shqiptar."
Shtuar më 13/04/2019, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori