Dy ushtarë të KFOR-it lakuriq në sheshin e Shkupit, arrestohen
Dy ushtarë të KFOR-it me etni daneze kanë dalë lakuriqsheshin "Maqedonia" të Shkupit dhe si pasojë janë arrestuar.

Mediat maqedonase kanë raportuar se arrestimi ka ardhur për shkak se të dy ushtarët nën efektin e alkoolit kanë prishur qetësinë dhe rendin publik.

Për incidentin u njoftua dhe komanda e ushtarëve në Kosovë, ku ata shërbenin./albeu.com/

Shtuar më 04/01/2015, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori