Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Dy të vdekur në aksidentin e fshatit Vranidoll
Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Vranidoll sipas dëshmitarëve dy persona kanë humbur jetën.

Në vendin e ngjarjes tashmë ndodhet policia dhe po merret me rastin.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit

Dëshmitarët për Indeksonline kanë thënë se edhe 5 persona të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Rruga ku ka ndodhur aksident është bllokuar për më shumë se një orë

Në vendin e ngjarjes për tu dalë në ndihmë policëve janë parë edhe zjarrëfikësit.


Shtuar më 02/01/2018, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori