Dy të akuzuarit nga Gjykata Speciale dalin me një mesazh
Deputeti i AAK-së, Lahi Brahimaj ka thënë se nuk ka dyshim në luftën e pastër të kolegut të tij partiak, Blerim Kuçi.

Ai këtë e ka thënë pas thirrjes që Kucit i ka bërë sot Gjykata Speciale.

Blerim Kuqi jemi qeta që jemi, por një e di se nga më të mirët jemi. S’dyshoj në luftën, dhe fitorën tuaj të radhës”, ka shkruar Brahimaj në Facebook, i cili poashtu ditë më parë ka pranuar një ftesë nga Dhomat e Specializuara.


Shtuar më 21/02/2019, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori