Dy persona vdesin ne Lipjan
Pëlqej
Dy persona kanë humbur jetën, pasi janë aksidentuar rëndë në dy aksidente të ndara.

Në fshatin Hallaq i Madh, të premten, një burrë shqiptar ndërsa drejtonte veturën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe si pasojë ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Po në QKUK, të premten ka ndërruar jetë një tjetër person nga Lipjani, që po trajtohej aty nga plagë që kishte marrë një ditë më parë.

Policia ka njoftuar se për rastin e dytë, trupi i viktimës është dërguar në morg, ndërsa shkaktari është dërguar në paraburgim, para se ti caktohet masa e sigurisë. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori