Drenas, gjen mjetin shpërthyes në oborr të shtëpisë
Pëlqej
Në Sankovc të Drenasit një person ka raportuar se përderisa ishe duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa ai për çminim i FSK-së dhe KFOR –it kanë tërhequr mjetin e dyshuar.


Shtuar më 17/04/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori