Donika që ndërron partitë shfaqet me xhup në kuvend, a po kërkon vëmendje?
Kuvendi i Kosovës po vazhdon punimet e seancës së djeshme plenare, ku në rend dite janë 46 pika.

Gjatë fjalimit të shefit të Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufit, përkrah tij u shfaq deputetja Donika Kadaj – Bujupi, me veshje jo të zakonshme në seancat e Kuvendit.

Nuk dihet nëse është një tentativë për të tërhequr vëmendjen e publikut. Kujtojmë se Donika braktisi AAK-në për të shkuar në Vetëvendosje dhe më pas sërish e braktisi Vetëvendosjen për të kaluar në AAK.

Shtuar më 19/10/2018, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori