DnV: Dalja e qytetarëve në votime është e ulët
Koalicioni i OJQ-ve, Demokracia në Veprim, që po monitoron procesin e zgjedhjeve për kryetar të Komunës së Veriut të Mitrovicës, thekson se procesi i votimit po zhvillohet i qetë, por deri tani dalja e qytetarëve në votime është e ulët.

“Të gjitha qendrat e votimit në Mitrovicën e Veriut janë hapur me kohë. Deri në këtë periudhë dalja e qytetarëve në votime është e vogël dhe procesi i votimit po zhvillohet përgjithësisht i qetë”, thuhet në njoftimin e monitoruesve të DnV. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2014, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori