Djemtë kosovarë i duan nuset me letra
Pesëmbëdhjetë vjet pasi ka mbaruar lufta, djemtë kosovarë nuk duan më shumë të qëndrojnë në Kosovë.

Mënyra sesi mund tia arrijnë këtij qëllimi, është edhe kjo që shihni në foto.

I riu 20-vjeçar nga Suhareka ka dalë në sheshin "Nënë Tereza" dhe mban një pankartë ku shkruhet "Kërkoj nuse me letra".

Madje, ai për femrat e bukura që jetojnë në Kosovë, ka thënë se "ka femra të bukura, por se jetojnë në vendin e gabuar". /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori