Djaloshi nga Skënderaj është i sëmurë, ta ndihmojmë

Kërkon ndihmën e shoqërisë 4-vjeçari nga Skenderaj, Hasan Mehmeti, i cili është diagnostikuar me kancer në veshkë.

Ndërkaq për trajtimin e kësaj sëmundjeje nevojitet trajtim jashtë vendit, dhe shumakërkohet është 45 mijë euro e cila është e papërballueshme për familjen Mehmeti.

Më poshtë keni të dhënat nga ku mund t’i ndihmoni Hasanit të vogël.


Shtuar më 02/10/2018, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori