Djali nga Malisheva shkruan me këmbë (FOTO VIDEO)
Arijon Krasniqi nga Malisheva shkruan, ha, pi dhe përdor edhe kur luan, këmbët e tij.

Mungesa e duarve nuk e ka bërë atë të jetë pas moshatarëve të tij në shkollë dhe në lagjen ku banon.

Arijoni madje përmes këmbëve përdor edhe laptopin dhe përdor si çdo adoleshent rrjetet sociale, si Facebook.

Ky djalosh nuk është barrë për familjen e tij, por punët dhe detyrat që ka i kryen vetë./albeu.com/
Djali nga Malisheva shkruan me këmbë

Shtuar më 30/09/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori