Kapen trafikantët e gomones me 1 ton drogë
Djali bën për spital prindërit e tij
Pëlqej
Raportohet se dje në Prizren, rreth orës 17:00, është arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Nëna dhe babi i këtij personi u dërguan në ambulancë për tretman mjekësor.

Derisa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.
Shtuar më 13/01/2018, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori