Ditë feste në familjen e këngëtares Shkurte Fejza
Dita e sotme sikurse edhe vitet tjera shënon një ditë feste në familjen e këngëtares Shkurte Fejza.

Kjo pasi pikërisht në këtë datë, vite më parë lindi njëra prej vajzave të këngëtares.

Bëhet fjalë për Besianën, të cilën e para zgjodhi ta urojë Gresa përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram, shkruan Prive.

Femijeria ime nuk do te ishte e mbushur me gëzime dhe kujtimet ma të bukura pa një motër si ti… Urime ditlindja, e bukura e motrës!
Shtuar më 04/03/2017, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori