Foto nga diplomimi i 141 kadetëve të policisë (FOTO LAJM)

Update - 141 kadetë të policisë të gjeneratës së 52-të, u diplomuan sot nga Akademia e Kosovës për siguri publike. Me këtë rast ministri Skënder Hyseni u shpreh shumë i kënaqur me të sapodiplomuarit dhe kërkoi nga ta që të kontribuojnë ndershmërisht për vendin e tyre.


Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Shpend Maxhuni, kadetëve të gjeneratës së 52-të u ofroi mbështetje, duke iu thënë se ata tashmë janë të gatshëm të kontribuojnë për Kosovën. /albeu.com/


Shtuar më 12/06/2015, ora 17:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori