Digjen dy makina në Mitrovicë
Pëlqej
Sot në mëngjes, në veri të Mitrovicës, janë djegur dy makina.

Mendohet se zjarri iu është vënë makinave me qëllim.

Zjarri është venë në rrugën Shumadijska, në pjesën veriore të Mitrovicës dhe janë djegur veturat e tipit "Chrysler” dhe "Mercedes S500".

Pronari i makinave dyshohet të jetë J.I. nga Mitrovica e veriut. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori