Dialogu në Bruksel, nesër bisedohet për Asociacionin
Pritet që nesër të vazhdojnë bisedimet në Bruksel për Asociacionin e Komunave me shumicë serbe ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës.

Në këtë takim do të diskutohet për implementimin e marrëveshjeve për Asociacionin e Komunave me shumicë serbe, gjyqësorin, telekomunikacionin dhe lirinë e lëvizjes, raporton "Tanjug". /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2016, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori