Dialogu, Ashton sërish në Prishtinë
Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Ketrin Eshton zhvillon në 13 dhe 14 mars një një vizitë dy-ditore në Prishtinë. Temë kryesore e diskutimeve do të jetë shtytje dialogut Prishtinë-Beograd, ndërkohë që Baronesha përveç krerëve të institucioneve do të takojë edhe udhëheqësit e opozitës. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2013, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori