Dhjetra zyrtarë kosovarë do të mësojnë frengjisht
Ministria e Administratës Publike, Ministria e Punëve të Jashtme dhe Ambasada e Francës në Kosovë do të nënshkruajnë sot një Memorandum mirëkuptimi.

Memorandumi i mirëkuptimi ka të bëjë me mësimin e gjuhës frënge për zyrtarët e lartë të Qeverisë së Kosovës.

Ky projekt ka të bëjë me 65 zyrtarë dhe diplomatë të Kosovës.
Shtuar më 29/03/2018, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori