Detaji i frikshëm në vrasjen e Ivanoviqit (VIDEO)
Oliver Ivanoviç u vra sot në Mitrovicë teksa po hynte në zyrat e partisë së tij. Ai u qëllua me 4 plumba nga një autor ende i paidentifikuar.

Por sipas Kurir, ka nje detaj qe e ben te frikshme vrasjen qe ndodhi sot. Ivanoviç u vra në të njëjtën ditë si kandidati për kryetarin e Mitrovicës së Veriut dhe mikun i tij i ngushtë, Dimitrije Janicijeviç katër vjet më parë.

Janiçijeviç, 35 vjeç ne ate kohe, u vra para shtëpisë së tij, që ndodhej në pjesën veriore të Mitrovicës.
Shtuar më 16/01/2018, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori