Detaje nga ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinajt
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar miqtë dhe të afërmit se varrimi i babait të tij, të ndjerit Hilmi Haradinaj do të bëhethënën.

Ai do përcillet në banesën e fundit në varrezat e fshatit Gllogjan në ora 14.00

Për më shumë ja njoftimi i plotë:

"Të dashur miq,

Ju njoftoj se sonte, pas një sëmundjeje të rëndë, ka ndërruar jetë babai ynë, Hilmi Haradinaj.

Varrimi i të ndjerit bëhethënën, më 18 Qërshor ora 14, në Gllogjan.

ndjerit Dritë i pastē shpirti!RH’’


Shtuar më 17/06/2018, ora 08:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori