E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Detaje mbi personin që u gjet i vdekur në Pejë
Një person u gjet i vdekur sot gjatë orëve të para të ditës në fshatin Vitomiricë të Pejës.

Mësohet se personi në fjalë është 39 vjeç dhe ka inicialet A.C, ndërsa policia dhe prokurorët shkuan në vendin e ngjarjes për të hetuar mbi shkaqet e vdekjes.

Ky rast është cilësuar si “hetim i vdekjes”, ndërsa trupi i pajetë është dërguar për obduksion. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2019, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori