Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Dështon për herë të tretë seanca ndaj Lushtakut
Pëlqej
Për herë të tretë ka dështuar seanca e shqyrtimit fillestar ndaj Sami Lushtakut dhe të tjerëve të akuzuar për ikjen nga hapësirat e QKU-së.

Sërish, për mungesë të një prej të akuzuarve, këtë herë Skender Tahirit, nuk ka pasur kushte për mbajtjen e seancës, raporton KTV.
Gjyqtari Shasivar Hoti, ka caktuar seancën e radhës për datën 6 dhjetor.
Shtuar më 24/11/2017, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori