Dështon operacioni i EULEX për arrestimin e Millan Ivanoviq
Ka dështuar operacioni i forcave të Njësisë Speciale të Policisë së EULEX-it për arrestimin e Millan Ivanoviqit, i njohur me nofkën Miçko. Në kontrollin e dyqanit të Mickos i cili ndodhet në ‘Lagjen e boshnjakëve” në veri të Mitrovicës është gjetur vetëm shitësi i cili është shoqëruar nga policia.


Ivanoviq kërkohej nga policia e Kosovës dhe ajo e Serbisë për akuzën e krimit të organizuar. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2013, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori