Deri në orën 14:00, votuan mbi 25% në Gjilan
Shefi i Shtabit Zgjedhor të Degës së LDK-së në Gjilan, Arbër Ismajli, në konferencë për median deklaroi se dalja e qytetarëveGjilan deri në orën 14:00 është mbi 25 për qind.

Ai u ka bërë apel qytetarëve të Gjilanit që këto orë të pasdites t’i shfrytëzojnë për të votuar në mënyrë masive dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë këtë proces të bardhë për komunën.

Shtuar më 22/10/2017, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori