Deri në mesditë kanë votuar 11.29% në Ferizaj
Në zgjedhjet lokale të 22 Tetorit të cilat po mbahen në të gjithë territorin e Kosovës në Komunën e Ferizajt deri ora 11:00 kanë votuar 12 mijë e 255 votues apo 11.29%.

Të gjithë kandidatët për të parin e Ferizajt pas kryerjes së obligimit qytetarë kanë ftuar të gjithë qytetarët e Ferizajt që të dalin në votime dhe të vendosin për të ardhmen e tyre.
Shtuar më 22/10/2017, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori