Deri në fund të vitit, Gjakova do ketë katër hapësira publike të reja (FOTO-LAJM)

Gjakova deri në fund të këtij viti do të ketë katër hapësira publike të reja të rregulluara, Sheshin e Sahat Kullës, sheshin tek ish-Kazerma, sheshin e Ali Podrimës dhe Pazarin apo Namazgjahi i qytetit.

Lajmi bëhet i ditur nga kryetarja e komunës Mimoza Kusari e cila njoftoi sot nisjen e punës për pastrimi i terrenit tek Sahat Kulla. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori