Deri kur do të durojë populli?
Pëlqej
Po bëhen më shumë se tre muaj dhe shteti i Kosovës nuk ka ngritur institucionet.

Lidershipi kosovar po ashtu nuk po gjen dot gjuhën e përbashkët për të tejkaluar krizën e tejzgjatur politike.

Analistë dhe njohës të çështjeve politike i kanë thënë Kosova Sot-it se kriza më së shumti bie mbi qytetarët e Kosovës.

Sipas tyre, ajo që duhet bërë sa më parë është dialogu dhe mirëkuptimi mes liderëve politikë. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori