Deputetja seksi e Kosovës siguron 6 vota për demarkacionin
Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit.

Duda Balje ka konfirmuar në Facebook se të gjashtë votat janë pro demarkacionit.

“Jemi gati, komplet GP 6+ dhe jemi për” shkruan Duda në profilin e saj në Facebook.

Seanca për ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, tashmë ka filluar dhe shpejtë pritet që deputetët të votojnë.
Shtuar më 20/03/2018, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori