Deputetja e famshme e Kosovës vendos shaminë dhe fillon Ramazanin (FOTO LAJM)

Dude Balje konsiderohet si një nga deputet më të bukura të Kuvendit në Kosovë. Ajo shpesh tërheq vëmendjen e mediave me paraqitjen e saj në publik dhe në seancat parlamentare.

Pak kohë më parë, e pyetur se a e quan vetëm si grua të bukur, nëna e tre fëmijëve shpreh: “Jam e bukur sepse, jam e kënaqur me veten kështu si jam”.

Ndërkohë këtë mbrëmje ajo ka postuar një foto në Facebook, ndërsa shkruan se është gati për lutjen e kësaj nate, duke dëshmuar se do të nisë agjërimin.

Shtuar më 06/05/2019, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori