Deputetja Duda përsëri hot në kuvend, vesh fustan të zi (FOTO LAJM)

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje.

Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Kur jemi te kjo e fundit, Duda dje hodhi në instagram dy imazhe, të cilat janë bërë gjatë kohës sa ishte në punë, shkruan rtv21.

Me flokë të lidhura dhe me fustan të zi deri te gjunjët, deputetja duket mjaft bukur dhe tërheqëse në parlament. ”Working!”, ka shkruar Duda krahas imazheve të publikuara.
Duda Balje vetëm në Instagram, ka 11 mijë ndjekës.


Shtuar më 18/04/2018, ora 08:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori