Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës bën “shqiponjën” (FOTO LAJM)

Deputetja e etnisë boshnjake në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje po i kalon pushimet në Sarandë.

“Beautiful Albania. Me in Saranda”, shkruan BaljeFacebook.

Këtij mesazhi, deputetja i ka bashkangjitur dhe një fotografi, ku shihet të bëjë shenjën e “shqiponjës”. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori