Deputeti shqiptar i shkon në zyrë dhe i prek kolltukun Mike Pence (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deputeti i BDI-së në Maqedoni, Artan Grubi është fotografuar në zyrën e nënpresidentit amerikan Mike Pence.

Fotografinë e ka publikuar vetë deputeti Grubi në profilin e tij në Facebook.

E për këtë ai ka marrë edhe shumë urime dhe suksese të mëtejshme nga komentuesit të cilëve duket se u ka pëlqyer fotografia e deputetit Grubi./albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori