Deputeti i VV-së sulmon Molliqajn
Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës dhe Gjilanit, si dhe për bojkotin e Kuvendit të Kosovës.

Rexhaj ka komentuar deklaratat e deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj i cili kishte thënë se LDK dhe VV po tentojnë përmes deriçkave të kthehen në Kuvend.

Dardan Molliqaj po harron që sa ishte në Vetëvendosje thoshte se kur dikush del nga VV-ja nuk do të mund të qëndroj i lirë dhe i pavarur dhe dyert do t’i hapin nga PDK dhe kushdo që del nga VV përfundon në PDK. Komuna e Prishtinës po shkon saktësisht në atë ka thënë Dardan Molliqaj”, tha ai.


Shtuar më 09/11/2018, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori