Deputeti i Kosovës fyen gazetarin dhe mbron Ramën: Kafshë e gjallë, grek i vocërr (VIDEO)
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, i ka ofenduar gazetarët, duke i quajtur “kafshë të gjalla”, dhe “grekë të vocërr”. Ai ka mbrojtur nga kritikat edhe Edi Ramën i cili kohët e fundit ka ndihmuar familje në nevojë.

“E ti gazetar kafshë, që ke thanë se humanisti përfiton nga festa e flamurit”, ka fyer Tahiri.

Ofendimet e Tahirit erdhën pas artikullit të Insajderit për Tahirin, ku shkruhet se ai po e shfrytëzon festën e 28 Nëntorit për të përfituar para.

Ai ka vazhduar me ofendime përmes një video Live në Facebook, duke drejtuar edhe fyerje si: “E more grek i vocërr, more grek i vocërr”.


Shtuar më 29/11/2018, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori