Deputeti Agim Kikaj përcillet sot në orën 17:00 për në banesën e fundit
Pëlqej
Lidhja Demokratike e Kosovës do të organizojë mbledhje komemorative për nder të jetës dhe veprës të deputetit Agim Kikaj, i cili u nda nga jeta një natë më parë për shkak të një ataku në zemër.

Mbledhja do të mbahet në orën 15:00 në Teatrin Kombëtar në Prishtinë, ndërsa varrimi i tij do të bëhet në orën 17:00 në Fshatin Lupç të Poshtëm të Podujevës. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori