Deputetëve iu shkon 2.500 euro seanca
Ngërçi politik që ka "kapluar" Kosovën është një barrë e rëndë për shtetin dhe për qytetarët, por duket se nuk është kështu për politikanët.

Në dy muaj, në korrik dhe në gusht, deputetët kanë marrë rrogën e tyre, që në dy muaj shkon në 2.500 euro.

Këta para, deputetët i kanë marrë, edhe përkundër faktit se në dy muaj, Kuvendi është mbledhur vetëm në një seancë, në atë konsultative, më 17 korrik. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2014, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori