Demarkacioni, kjo është ora e fillimit të seancës së Kuvendit
Kryesia e KuvenditKosovës do të mblidhet sot në orën 18:00.

Rendi i ditës për këtë mbledhje është me një pikë të vetme pra, shqyrtimin e Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes për Border Shetërorë mes Kosovës dhe Malit të Zi. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori