Delegacioni i Kongresit amerikan viziton Kosovën
Një delegacion i Kongresit amerikan, i udhëhequr nga kongresisti Dejvid Drajer, do ta vizitojë Kosovën sot. Gjatë qëndrimit në Kosovë, ky delegacion do të takohet me Presidenten e Kosovës, Kryetarin e Kuvendit si dhe me anëtarët e Kuvendit, njofton Ambasada Amerikane në Prishtinë. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori