Delawie viziton DnV, nuk prononcohet për mediat
Pëlqej
Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Greg Delaëie, ka vizituar qendrën e thirrjeve të organizatës Demokracia në Veprim e cila merr informata nga vëzhguesit në terren lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor.

Delaëie vëzhgoi nga afër mënyrën e marrjes së të dhënave dhe paraqitjen e tyre. Ai pas vizitës nuk u prononcua për media. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori