Del momenti i aksidentit të frikshëm, kamioni ishte me shpejtësi skëterrë (VIDEO)
Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan dhe një person është i konfirmuar i vdekur.

Disa prej të lënduarëve ndërkohë janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në videon e mësipërme shihet momenti kur ndodhi aksidenti, ndërsa vërehet qartë që kamioni ishte me shpejtësi të madhe. / albeu.com/

Shtuar më 07/03/2019, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori