Del më në fund "Qikat" e Adelinës dhe Rinës (VIDEO)
Është publikuar këngaQikat, bashkëpunim i reperes Rina dhe Adelina Ismailit.

Adelina Ismaili është bërë bashkë me reperen Rina për të vërë një ‘remake’ të këngës së saj të famshme, Kanagjegji.

Kënga me titullin ‘Qikat’ sapo është publikuar me një videoklip të tërin me vajza.

Ky projekt është njëprodhim i Zzap&Chriss, që kanë bërë një punë të mrekullueshme.
Shtuar më 20/06/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori