E FUNDIT/ U bënë "tmerri" i Kamzës, policia u jep fund grupit të adoleshentëve
Del emri i viktimës që u vra brenda Shërbimit Sekret nga një agjent
Agjencia Kosovare Inteligjencës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen që ndodhi mëngjesin e sotëm brenda objektit të së njëjtës agjenci.

Në këtë institucion kanë thënë se viktima në fjalë ishte punëtor i bufesë dhe se ndërroi jetë në QKUK pasi nuk arriti t’u rezistojë plagëve të marra.

Sipas burimeve jo zyrtare viktima quhej Isa.S

“Sot, më 04.09.2018, rreth orës 09:10, në objektin e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë ka ndodhur gjuajtje me armë zjarri, me ç’rast një zyrtar i sigurimit të brendshëm ka shtënë mbi një punonjës të bufesë. Viktima ka ndërruar jetë në QKUK”, thuhet nga AKI.


Shtuar më 04/09/2018, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori