Dehet dhe i shkon femrës ta përdhunojë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Brekoc, i cili derisa ishte i dehur ka tentuardhunoj një femër.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti në gjendje të dehur, ka shkuar në shtëpinë e viktimës femër K/Shqiptare dhe duke e sulmuar fizikisht ka tentuar ta dhunoj. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.
Shtuar më 22/09/2017, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori