Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit
Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren.

Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën tre anëtarë të një familje, përkatësisht babai me dy djemtë e tij.

Njëri prej djemve i quajtur Behar ishtë prej pak muajsh i fejuar dhe dhimbja ka qënë e madhe për partneren e tij.

Pas vdekjes së tij, e fejuara e quajtur Vjollca i ka bërë një dedikim prekës në Facebook.

Ajo shkruan:

Shpirti jem i përjetshëm, këto ditë pa ty janë si andërr për mua, i madhi Zot t’deshti ma shumë se unë e t’murrë e bashkë me çdo dëshirë e lumturi që e kam pas me ty është shu dje bashkë me ty, kur kam mendu që kemi me u plak sbashku une sot mbeta vet pa ty, Allahu na plaktë boten tjeter- boten e përjetshme." /albeu.com/

Shtuar më 25/02/2019, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori