Debati për udhërrëfyesin për Kosovën ka përfunduar
Vlora Çitaku
Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, ka deklaruar se debati për udhërrëfyesin për Kosovën ka përfunduar te vendet anëtare të Bashkimit Evropian.

Sipas Çitakut verisoni final është finalizuar dhe pritet të merret shumë shpejt. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2012, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori