Daut Haradinaj bëhet baba për herë të dytë
Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe vëllai i liderit të AAK’së Daut Haradinaj, sot është bërë baba për të dytën herë me radhë.

Këtë herë, atij dhe gruas së tij, Lolës i ka lindur një djalë.

Një gëzim të tillë, kaq të madh për të, Dauti ka vendosur ta ndaj dhe me miqtë dhe dashamirësit në Facebook.

“Të dashur miq, nga sot Davidit ju shtua edhe një motër e quajtur Troja!”, ka shkruar Daut HaradinajFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori