Dalin para të falsifikuara në Prishtinë
Një punëtore në një Bankë në rrugën “Eqrem Qabej” ka raportuar se ka pranuar një kartëmonedhë prej 50 euro dhe një prej 100 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Monedhat e dyshuar janë konfiskuar. Nuk raportohet për të dyshuar.
Shtuar më 07/09/2017, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori