E FUNDIT/ Dyshohet të jetë infektuar nga ashensori, preket nga COVID 19 mësuesi në
Një mrekulli, dalin pamjet e plota të autostradës "Arbën Xhaferri" (VIDEO)
Kanë mbetur edhe disa javë kur autostrada “Arbën Xhafer”, që lidhë Kosovën me Maqedoninë Veriore”, do të jetë gati për qarkullim.

Zyrtarisht kjo autostradë do të lëshohet me 29 maj.

Kompania e cila është përkujdesur për këtë gjigant është Bechtel-Enka, firmë e përbashkët me amerikanët dhe turqit.

Këta të fundit (Enka) përmes një video kanë paraqitur punën e tyre, shkruan Indeksonline
Shtuar më 04/05/2019, ora 08:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori