Dalin pamje të reja nga grabitja e parave para bankës në Prishtinë (VIDEO)
Banka Qëndrore “Pro Credit” me seli në Prishtinë të enjten u bë shënjestër e grabitjes së parave.

video shihet se si të dyshuarit me maska dhe kallashnikov organizojnë këtë vjedhje spektakolare në mes të ditës dhe sulmojnë makinën e bankës që transportonte para. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2017, ora 18:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori